Міжнародна реєстрація ТМРеєстрація торгової марки за кордоном необхідна у випадку, якщо ви працюєте на експорт або найближчим часом плануєте експортувати свою продукцію (відкривати нові філії для надання своїх послуг) за межами України. Тому якщо Ваші комерційні інтереси простираються далі кордонів України, то Вам необхідно зареєструвати свою торговельну марку у всіх цікавлять Вас країнах.

Фахівці "Prima Veritas" допоможуть вам у реєстрації своїх прав на ТМ за кордоном шляхом:

- Міжнародної реєстрації знаків за Мадридською системою (дозволяє зареєструвати ТМ одночасно в кількох країнах):

Переваги Мадридської системи реєстрації знаків:

 1. Можна отримати права в 95 країнах світу подавши всього одну заявку.
 2. Міжнародна заявка дозволяє уникнути залучення патентних повірених, що є обов'язковою умовою для подачі заявки безпосередньо у Відомство окремої зарубіжної країни.
 3. Істотна економія коштів, тому виключаються гонорари патентних повірених, а мито за кожну країну складає всього 100 швейцарських франків (не рахуючи країн з індивідуальними митами).
 4. Є можливість збільшення спочатку заявленої кількості країн, в яких надається охорона, шляхом подання заяви про територіальне розширення.
 5. Оплата здійснюється після подачі заявки.

Для того, щоб подати заявку на міжнародну реєстрацію за Мадридською системою, необхідно мати свідоцтво України на торговельну марку або подану заявку на отримання даного свідоцтва.

Реєстрація торгових марок в Міжнародному бюро ВОІВ здійснюється строком на 20 років (за Мадридською Угодою), терміном на 10 років (за Протоколом до Мадридської Угоди). Ви можете продовжити дану реєстрацію шляхом сплати необхідних мит.

Європейської реєстрації на території ЄС (дозволяє зареєструвати ТМ одночасно в 28 країнах Євросоюзу)

За допомогою даної системи міжнародної реєстрації можливе подати одну заявку одночасно в 28 країн Європейського Союзу.

Переваги:

 • необхідно подати тільки одну заяву на реєстрацію торгової марки Європейського співтовариства (ЄС);
 • немає прив'язки до національної реєстрації, тобто в якості торгової марки ЄС можна зареєструвати ніде раніше не зареєстровану торгову марку;
 • єдина мова реєстрації;
 • єдиний порядок реєстрації забезпечує надійний захист у всьому Європейському союзі.

Недоліки:

 • Відмова в реєстрації хоча б по одній з країн ЄС означає відмову в реєстрації за всім іншим країнам ЄС
 • 100% передоплата мита за подання заявки

- Національної реєстрації в окремих країнах.

У випадку, якщо Вам необхідна точкова реєстрація в окремих країнах (1-2 країни), які входять до Мадридську систему, то часом буває доцільніше подавати національні заявки в відомства кожної окремої країни.
Також національна реєстрація передбачена для тих країн, які не підписали Мадридську угоду або протокол до нього (Бразилія, Канада, Ірак, Чилі і т.д.)

Ви можете замовити міжнародну реєстрацію торгової марки або дізнатися вартість реєстрації за допомогою контактної форми. Напишіть Ваші контактні дані і ми зв'яжемося з Вами!

Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я (*)

Неверный Ввод
Ваш E-mail: (*)

Неверный Ввод
Номер телефону: (*)

Неверный Ввод
Проверка антиспам
Проверка антиспам

Неверный Ввод
Повідомлення:

Неверный Ввод